fbpx

 

Üleööpudru eripära seisneb selles, et seda ei keedeta. Keetmise asemel pannakse pudrusegu ööseks külma. Hommikul üleööpudru valmistamisele aega enam ei kulu, seega sobib üleööpuder suurepäraselt ka hommikuteks,  mil söögi valmistamiseks aega ja viitsimist napib.

 

Üleööpudru valmistamine Plantly-Me üleööpudrusegust võtab kõigest mõne hetke!

 

Valmista nii:

 – Kalla õhtul enne magama minekut sobiv kogus üleööpudrusegu kaussi (1portsjon u 50g).

 – Lisa pudrusegule meelepärane vedelik (50g kohta ~1dl) ning aseta segu ööseks külmkappi valmima. Vedelikuna soovitame kasutada mõnd taimset jooki. Eriti hästi sobib üleööpudru sisse kaera-, mandli- või kookosjook. Kalla õhtul enne magama  

 – Hommikuks on üleööpuder saavutanud kreemja tekstuuri ning on valmis söömiseks.

 

Kui tundub, et üleööpuder pole piisavalt kreemise tekstuuriga, siis kalla julgelt natuke vedelikku juurde.

 

 – Soovi korral täienda valminud üleööputru meelepäraste lisanditega. Lisanditeks sobivad imeliselt erinevad marjad, puuviljad ning pähklivõid.

 

PS! Üleööpudru saad veelgi toitvamaks ja kreemisemaks muuta, kui lisad hulka kahvliga purustatud banaani või Kreeka jogurtit.

 

Plantly-Me üleööpudrusegud on loodud üleööputrude valmistamiseks. Segud on valmistatud kaerahelveste, erinevate seemnete, supertoitude ning kuivatatud puuviljade baasil.  Segud on 100% looduslikud – ei mingeid lisatud suhkruid, tehislikke magustajaid ega säilitusaineid. Üleööpudrusegud sisaldavad rohkelt kiudaineid, supertoite ja valke, mis aitavad hoida Sinu organismi tervemana ning enesetunde paremana.

 

Tutvu üleööpudrusegudega lähemalt SIIT!

v

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.

Reset Password